Svět českého nábytku Svět českého nábytku
0 ks produktů za 0 ,-Kč
k pokladně

O nás

Nábytek Design M spol. s r. o.

 

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí, sídlící v Českých Budějovicích.

Zabýváme se prodejem kvalitního českého nábytku..

Specializujeme se na kompletní vybavení bytových i komerčních prostor.

Našim zákazníkům nabízíme velký výběr postelí, matrací, roštů, sedacích souprav, pohovek, kuchyňských linek, židlí, stolů, vestavných skříní, komod, apod.

Za dobu naši existence jsem realizovali spoustu interiérů a odborně poradili mnoho zákazníkům, naše zkušenosti a znalosti v oboru nábytkářství jsou na velmi vysoké úrovni a uspokojíme i ty nejnáročnější zákazníky. 

Našim zákazníkům nabízíme i odborné služby certifikovaného interiérového designéra, který Vám pomůže s výběrem nábytku, s barevnými kombinacemi, s typem nábytku a navrhne  takový interiér, ve kterém se bude každý z vás cítit příjemně.

Pokud máte zájem o atypický nábytek (kuchyňské linky, vestavné skříně, komody, postele, ale i sedací soupravy) i s tímto si umíme poradit, nábytek vyrobíme individuálně na zakázku přesně tak jak budete potřebovat. 

Našim potěšením je bezesporu spokojený zákazník, proto každému z našich zákazníků věnujeme ten nejlepší možný přístup a osobní jednání.

Nahlédněte do našeho internetového obchodu, nebo nás navštivte přímo na prodejně v Českých Budějovicích, budeme se těšit na každého z Vás.